Back to Schedules

Divisional Relays at Alexandria

Date: July 10, 2019
Location: Alexandria
Course: 25 Meters
Scores:
194.0Shouse Village 170.0Canterbury Woods 160.0Brookfield
146.0Forest Hollow 136.0Stratford 132.0Fox Hunt
Boys Free 100M Relay 8&U
1. 1:24.02 FH Aaron Chilton
Henry Wakeman
Finley D Tran-Trong
Nolan U Uzokoff
2. 1:26.36 SV Edward Coleman
Tristan Redfern
Findley Williams
Elliot Rhines
3. 1:28.07 FX Lucas R Lazo
John F Keaveney
Nolan T Hoy
Nathan B Hoy
4. 1:33.94 CW Xavier Garcia
Filip Roth
Paul Nguyen
Sean Peters
Boys Free 100M Relay 9-10
1. 1:07.47 FH James Chilton
Jamie K O'Brien
Charlie C Morse
Nathaniel Dosen
2. 1:09.11 SV Benjamin Phillips
Jack Gao
Graham Falquet
Maxwell J Thompson
3. 1:09.45 SRA Alexander S Wolverton
Eli Briede
Kayden Deitchman
Aelan C Elder
4. 1:12.37 BF David S Weinstein
Savio Moseby
William J Zarybnisky
Alexander Hartanto
5. 1:14.64 FX Asher L van Schagen
Leon V Moon
Noah J Moon
Patrick G Kelly
Boys Free 100M Relay 11-12
1. 1:02.56 CW William R Collins
Hudson Farlin
Matthias Yarashus
Brady Bauernshub
2. 1:03.32 FH Andrew P McGee
Caden W Tran-Trong
Dominic S Vejcik
Daniel O Russell
3. 1:05.42 SV Dylan Riihimaki
Charles Addington
Owen Rhines
Gavin Falquet
4. 1:06.70 SRA Ben Briede
Kyle Clark
Xavier Terronez
Benjamin Lomeli
5. 1:07.28 FX Robert W Peacher
Edward T Kelly
Riley H Linker
Timothy A Neely
6. 1:07.65 BF Joseph Kelley
Jose N Henriquez
Luigi Kodrata
Luca Moseby
Boys Free 200M Relay 13-14
1. 1:59.27 CW Andrew Nguyen
Gabriel Micheli
Maxwell Hite
Ian H Ching
2. 2:01.54 SRA Matthew A Verich
Colin Ho
Colin Dietz
Jack Brennell
3. 2:03.18 SV Rashad Amirullah
Charlie Williams
Blake Thompson
William Bouharoun
4. 2:09.78 FH Evan Burita
Andreas Hill
James Hurley
Colin T McGee
5. 2:10.04 FX Adam N Macrina
Isaac R Lazo
Padraig R Hall
Rolando Joseph C Adelman
6. 2:10.99 BF Anthony Jackson
Marek A Ferko
Nicholas A Fender
Saum Habibi
Boys Free 200M Relay 15-18
1. 1:45.32 SV Luke D Addington
James Bouharoun
Brian Collins
Ryan Sribar
2. 1:48.38 SRA Joseph Ienzi
Wesley Uhrin
Samuel R Nelson
Adrian A Aguilar
3. 1:49.10 FX Sean W Cochran
Jacob M Macrina
Ryan T Murray
Connor J Neal
4. 1:51.11 BF Benjamin C Condemi
Simon A Condemi
David E Enfinger III
Kevin He
5. 1:51.52 CW Alexander Micheli
Kameron Nguyen
Ezekiel Yarashus
Samuel J Collins
6. 1:56.63 FH Adrian Halal
Luke T Elkins
Cameron T Foti
Chase Q Soper
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1. 2:00.86 CW Brady Bauernshub
Phineas Spillmann
Ian H Ching
Samuel J Collins
2. 2:05.47 SV Dylan Riihimaki
Maxwell J Thompson
William Bouharoun
Ryan Sribar
3. 2:06.10 FH Daniel O Russell
Nathaniel Dosen
Colin T McGee
Chase Q Soper
4. 2:06.93 SRA Benjamin Lomeli
Aelan C Elder
Jack Brennell
Joseph Ienzi
5. 2:10.43 FX Robert W Peacher
Asher L van Schagen
Adam N Macrina
Jacob M Macrina
6. 2:10.54 BF Joseph Kelley
Alexander Hartanto
Saum Habibi
Kevin He
Boys Medley 100M Relay 8&U
1. 1:33.12 BF Westen R Enfinger
Eli Condit
Cody W Enfinger
Charles E Shepherd
2. 1:40.92 SV Jack Falquet
Edward Coleman
Elliot Rhines
Tristan Redfern
3. 1:42.24 FX Nolan T Hoy
John F Keaveney
Lucas R Lazo
Nathan B Hoy
4. 1:43.52 FH Finley D Tran-Trong
Nolan U Uzokoff
Aaron Chilton
Henry Wakeman
Boys Medley 100M Relay 9-10
1. 1:17.56 SV Maxwell J Thompson
Jack Gao
Graham Falquet
Benjamin Phillips
2. 1:18.45 FH James Chilton
Logan Broehl
Nathaniel Dosen
Charlie C Morse
3. 1:25.71 FX Leon V Moon
John L Bryan
Asher L van Schagen
Patrick G Kelly
Boys Medley 100M Relay 11-12
1. 1:08.53 CW William R Collins
Brady Bauernshub
Matthias Yarashus
Hudson Farlin
2. 1:12.28 FH Andrew P McGee
Daniel O Russell
Caden W Tran-Trong
Dominic S Vejcik
3. 1:16.40 BF Luca Moseby
Luigi Kodrata
Victor Moldoveanu
Joseph Kelley
4. 1:16.59 SV Charles Addington
Gavin Falquet
Dylan Riihimaki
Owen Rhines
5. 1:17.56 SRA Ben Briede
Xavier Terronez
Benjamin Lomeli
Kyle Clark
6. 1:21.10 FX Edward T Kelly
Robert W Peacher
Lennon K Fisher
Riley H Linker
Boys Medley 200M Relay 13-14
1. 2:12.24 CW Maxwell Hite
Andrew Nguyen
Ian H Ching
Gabriel Micheli
2. 2:18.36 SV William Bouharoun
Charlie Williams
Rashad Amirullah
Blake Thompson
3. 2:21.55 SRA Colin Dietz
Colin Ho
Jack Brennell
Matthew A Verich
4. 2:24.27 FX Rolando Joseph C Adelman
Padraig R Hall
Adam N Macrina
Isaac R Lazo
5. 2:29.16 FH James Hurley
Colin T McGee
Evan Burita
Andreas Hill
6. 2:31.22 BF Anthony Jackson
John R Hancock
Saum Habibi
Nicholas A Fender
Boys Medley 200M Relay 15-18
1. 1:55.02 SV James Bouharoun
Ryan Sribar
Luke D Addington
Brian Collins
2. 1:59.42 FX Jacob M Macrina
Connor J Neal
Ryan T Murray
Sean W Cochran
3. 2:04.34 SRA Wesley Uhrin
Samuel R Nelson
Joseph Ienzi
Adrian A Aguilar
4. 2:04.65 BF David E Enfinger III
Kevin He
Samuel L Shervanick
Benjamin C Condemi
5. 2:08.21 CW Samuel J Collins
Kameron Nguyen
Ezekiel Yarashus
Alexander Micheli
6. 2:13.56 FH Evan Silas
Adrian Halal
Cameron T Foti
Chase Q Soper
Girls Free 100M Relay 8&U
1. 1:26.22 SRA Kayla L Oleniczak
Eliana V Elder
Chloe L Boyer
Lucia E Lakatos Alcantara
2. 1:30.73 BF Lucy A Muskett
Sophia Thoren
Noelani S Duarte
Maya K Nash
3. 1:33.51 SV Sonia Cupala
Stella Thompson
Lauren S Riihimaki
Emha Franklin
4. 1:36.65 FH Alexandra M Erickson
Lillian C Broehl
Hailey R Held
Isabella V D'Ambrogi
5. 1:39.22 FX McKenzie L Miller
Katherine R James
Sofia S White
Elia t Mazerolle
Girls Free 100M Relay 9-10
1. 1:05.94 CW Riley C Saunders
Riley Peters
Virginia B Strickland
Lien Nguyen
2. 1:09.17 BF Clare E Muskett
Staria N Enfinger
Ava Szachara
Lauren Kelley
3. 1:13.91 SRA Kyra M Oleniczak
Everly A Kunz
Deborah Burke
Addison Finley
4. 1:15.25 FX Claire I Mosford
Anastasia M Mattos
Luci S Becker
Kaja D Beltz
5. 1:16.53 FH Launa Goodbar
Sireen S Abdulrahim
Christina I Jimenez
Harley M McAndrew
6. 1:17.37 SV Katelyn Armstrong
Marley Petersen
Juno Garver
Grace Riihimaki
Girls Free 100M Relay 11-12
1. 1:02.84 BF Mariel H Tan
Evelyn Szachara
Sophie Townshend
Trinity B Enfinger
2. 1:03.84 CW Nadia Spillmann
Hiroko E Rose
Jane R Reinhardt
Evi Nguyen
3. 1:04.59 SV Olivia Phillips
Maeve Williams
Samantha Stewart
Alexa Sribar
4. 1:05.30 FH Jana E Russell
Sarah A Murphy
Chelsea D Mata Rivas
Jamison R McAndrew
5. 1:08.48 FX Sophie L Baker
Avana L Harford
Sophie E Kim
Sophia E Odhomi
6. 1:09.61 SRA Tess Maxwell-Bundy
Ellen G Goodno
Molly Millimet
Sophia E Ary
Girls Free 200M Relay 13-14
1. 2:05.52 BF Haley A Roth
Payton N So
Kathleen Kelley
Angel Y Enfinger
2. 2:12.16 FX Tess H Borlik
Cecilia M Elsisi
Tess L de Groot
Samantha D Korff
3. 2:14.80 CW Atticus I Rose
Gabriella K Johnson
Phoebe Yarashus
Katie Bauernshub
4. 2:16.46 FH Caroline G O'Brien
Molly R Chichester
Gabriela L Ramirez
Chelsi A Lilli
5. 2:20.25 SRA Hannah Brennell
Allison Burke
Anna K Verich
Virginia K Nelson
6. 2:28.46 SV Josephine Phillips
Chloe Gao
Sabrina Berry
Mary Collins
Girls Free 200M Relay 15-18
1. 2:07.64 SV Maren Kranking
Greta Beggs
Sara Vavonese
Sinead Eksteen
2. 2:08.13 SRA Kelly E Bodner
Morgan Z Rivera
MacKenzie Y Rivera
Samantha Uhrin
3. 2:08.95 BF Amalia G Mack
Martina Conti
Caroline Clark
Cara Conti
4. 2:10.26 FX Caroline G Simonsen
Maddie M Borlik
Megan R Seykowski
Nora J de Groot
5. 2:19.13 FH Maggie W Spink
Maria E Hurley
Madeline Dosen
Mariah R Lash
6. 2:19.37 CW Zoe Hite
Kathleen e Torgersen
Nora G Felsberg
Allison M Clark
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1. 2:09.42 BF Trinity B Enfinger
Lauren Kelley
Angel Y Enfinger
Cara Conti
2. 2:12.45 SV Alexa Sribar
Grace Riihimaki
Mary Collins
Sinead Eksteen
3. 2:12.68 CW Evi Nguyen
Lien Nguyen
Katie Bauernshub
Allison M Clark
4. 2:15.69 FX Sophie L Baker
Claire I Mosford
Tess H Borlik
Caroline G Simonsen
5. 2:17.84 FH Jamison R McAndrew
Harley M McAndrew
Chelsi A Lilli
Mariah R Lash
6. 2:19.75 SRA Sophia E Ary
Addison Finley
Virginia K Nelson
Samantha Uhrin
Girls Medley 100M Relay 8&U
1. 1:40.71 SRA Paige Finley
Eliana V Elder
Lucia E Lakatos Alcantara
Kayla L Oleniczak
2. 1:41.36 FH Alexandra M Erickson
Lillian C Broehl
Charlotte Gregory
Isabella V D'Ambrogi
3. 1:42.34 SV Emha Franklin
Lauren S Riihimaki
Stella Thompson
Sonia Cupala
4. 1:44.15 CW Brooke Bauernshub
Zoe G Bishop
Alice K Holmes
Anna G Klaiber
5. 1:49.75 BF Noelani S Duarte
Lucy A Muskett
Sophia Thoren
Maya K Nash
6. 1:59.20 FX Sofia S White
McKenzie L Miller
Emilie M Beltz
Katherine R James
Girls Medley 100M Relay 9-10
1. 1:15.91 CW Riley Peters
Lien Nguyen
Blaine M Page
Riley C Saunders
2. 1:19.76 BF Staria N Enfinger
Lauren Kelley
Ava Szachara
Clare E Muskett
3. 1:20.71 SRA Addison Finley
Deborah Burke
Anna M Valasco
Kyra M Oleniczak
4. 1:25.53 FX Luci S Becker
Kaja D Beltz
Anastasia M Mattos
Claire I Mosford
5. 1:27.28 SV Katelyn Armstrong
Teresa Yoshihara
Grace Riihimaki
Marley Petersen
6. 1:27.29 FH Harley M McAndrew
Launa Goodbar
Christina I Jimenez
Sireen S Abdulrahim
Girls Medley 100M Relay 11-12
1. 1:10.37 CW Evi Nguyen
Nadia Spillmann
Jane R Reinhardt
Hiroko E Rose
2. 1:12.81 BF Trinity B Enfinger
Evelyn Szachara
Mariel H Tan
Sophie Townshend
3. 1:13.76 SV Nya Lewin
Maeve Williams
Alexa Sribar
Olivia Phillips
4. 1:13.90 FH Jamison R McAndrew
Sarah A Murphy
Chelsea D Mata Rivas
Jana E Russell
5. 1:17.80 FX Avana L Harford
Sophie L Baker
Andrea R Lazo
Sophie E Kim
Girls Medley 200M Relay 13-14
1. 2:20.65 BF Haley A Roth
Audrey Kodrata
Payton N So
Angel Y Enfinger
2. 2:30.60 FX Samantha D Korff
Tess H Borlik
Cecilia M Elsisi
Tess L de Groot
3. 2:33.50 CW Katie Bauernshub
Amy Lewis
Atticus I Rose
Phoebe Yarashus
4. 2:34.57 FH Molly R Chichester
Isabella C Vejcik
Caroline G O'Brien
Chelsi A Lilli
5. 2:41.21 SRA Allison Burke
Virginia K Nelson
Hannah Brennell
Anna K Verich
6. 2:43.42 SV Josephine Phillips
Sabrina Berry
Chloe Gao
Mary Collins
Girls Medley 200M Relay 15-18
1. 2:21.25 SV Sinead Eksteen
Sara Vavonese
Fiona Williams
Maren Kranking
2. 2:23.22 SRA Kelly E Bodner
Sarah J Fleming
Morgan Z Rivera
Samantha Uhrin
3. 2:24.36 FX Caroline G Simonsen
Nora J de Groot
Maddie M Borlik
Megan R Seykowski
4. 2:27.87 FH Daniela Dosen
Madeline Dosen
Audrey B Barnes
Mariah R Lash
5. 2:29.60 BF Martina Conti
Caroline Clark
Amalia G Mack
Cara Conti
6. 2:43.91 CW Rachel Lewis
Nora G Felsberg
Allison M Clark
Zoe Hite